Aktualności


Zajęcia z Panią Ewą Mazur w dniach 14-24.09.2021 r. nie odbędą się.


ZEBRANIE OGÓLNE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 27.09.2021 r.
(PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 17.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


UWAGA - ZMIANA W PLANIE LEKCJI

AKTUALIZACJA PLANU PANI JOANNY KNAPIK

Zmiana dotyczy poniedziałku z przedmiotów Kształcenie słuchu oraz Rytmika w klasie Pani Ewy Mazur i Pani Joanny Winiarczyk. Czwartek pozostaje bez zmian.


Kształcenie słuchu - kl. 1-3/c6

Rytmika - kl. 1-3/c6


Regulamin konkursu


SPOTKANIA ORGANIZACYJNE Z NAUCZYCIELAMI

NAUCZYCIEL

DZIEŃ I GODZINA

SALA

Put Krzysztof

1.09  godz. 12:30

17

Kleśny Piotr

1.09  godz.12:30

8

Rachwał Kamil

1.09  godz. 12:30

14

Hrabovsky Andriy

1.09  godz. 12:30

9

Śliwa Marta

1.09  g0dz. 12:30

25

Kukuła Grzegorz

1.09  godz. 12:30

31

Gurgul Mateusz

6.09  godz. 16:00

31

Winiarczyk Joanna - skrzypce

2.09  godz. 16:00

25

Fołta Ireneusz

2.09  godz. 19:00

24

Szłachta Marcin –fortepian główny

Kontakt telefoniczny

 

Szlachta Marcin-fortepian dodatkowy

7.09  godz.16:00

Rupniów

Hoffman Elżbieta

Kontakt telefoniczny

 

Rechulicz Ryszard

Kontakt telefoniczny

 

Maciej Kita

6.09
godz. 16:00 Rupniów
godz. 17:00 Trzciana

 

Tatsiana Yakubenia-Skiba

3.09  godz.15:00

8

Wiktoria Zawistowska - Tyliba

6.09 godz. 15:00

 

Sadzikowski Dariusz

2.09  godz. 14:00-17:00

8

Woś-Gucik Paulina

3.09 godz. 17:00

Rupniów – budynek remizy

Teoria

J. Winiarczyk -  6.09 godz 17:00  sala 25

E. Mazur – 2.09 godz. 17:00 sala 7 ( zebranie dla klasy I )

J. Knapik – 6.09 godz. 17:00 Rupniów

J. Knapik – 7.09 Trzciana
17:00 audycje muzyczne
17:30 chór
18:00 zespół

A. Wąsowska – 6.09 godz. 17:30

Zbigniew Huptyś –
03.09 godz. 16.00 Trzciana, godz.17.00 Rupniów


Klasa I cykl 6 –letni Trzciana – podział na klasy

Klasa I A

  1. Burkowicz Radosław
  2. Brzegowy Bartosz
  3. Burkowicz Wiktoria
  4. Cefal Karolina
  5. Cempura Jakub
  6. Dec Wiktoria
  7. Rajca Patrycja
  8. Zdebski Aleksander
  9. Stalmach Lena
  10. Stec Natalia
  11. Szwed Kamil
  12. Tabor Błażej
  13. Tabor Laura Rita

Klasa I B

  1. Tabor Natalia
  2. Ujejska Anna
  3. Zatorski Błażej
  4. Chudy Wiktoria
  5. Dębosz Dominik
  6. Długopolska Zofia
  7. Dobosz Helena
  8. Drabik Marcelina
  9. Duda Aleksandra
  10. Dudek Laura
  11. Motak Łucja
  12. Rusoń Aniela
  13. Brzegowy Leon

Klasa I – przydział uczniów do nauczycieli

Cykl 6 letni i 4 letni

Brzegowy Leon – akordeon – Pan Grzegorz Kukuła
Zaręba Tobiasz – akordeon – Pan Grzegorz Kukuła
Cempura Jakub – akordeon – Pan Mateusz Gurgul
Burkowicz Franciszek – akordeon – Pan Mateusz Gurgul
Dziedzic Krystian – akordeon – Pan Mateusz Gurgul
Brzegowy Bartosz – perkusja – Pan Ryszard Rechulicz
Łącki Antoni – perkusja – Pan Ryszard Rechulicz
Tabor Błażej – perkusja –  Pan Michał Heller
Burkowicz Radosław – fortepian – Pan Marcin Szlachta
Dobosz Helena- fortepian – Pan Dariusz Sadzikowski
Dudek Laura – fortepian – Pan Dariusz Sadzikowski
Rusoń Aniela – fortepian – Pani Elżbieta Hoffman
Stelmach Lena – fortepian – Pan Andriy Hrabovsky
Tabor Laura – fortepian – Pan Andriy Hrabovsky
Czuper Kacper – fortepian – Pani Tatsiana Yakubenia – Skiba
Rajca Ewelina – fortepian – Pan Marcin Szlachta
Burkowicz Wiktoria – skrzypce – Pan Krzysztof Put
Dębosz Dominik – skrzypce – Pan Krzysztof Put
Długopolska Zofia – skrzypce – Pan Krzysztof Put
Tabor Julia – skrzypce – Pan Krzysztof Put
Drabik Marcelina – skrzypce – Pani Joanna Winiarczyk
Duda Aleksandra – skrzypce – Pani Joanna Winiarczyk
Motak Łucja – skrzypce Pani Joanna Winiarczyk
Tabor Natalia – skrzypce – Pani Joanna Winiarczyk
Stochel Martyna – skrzypce – Pani Joanna Winiarczyk
Juszkowicz Amelia – skrzypce – Pani Paulina Woś-Gucik
Zaręba Hanna – skrzypce – Pani Paulina Woś-Gucik
Białoń Kinga – skrzypce – Pani Paulina Woś-Gucik
Cefal Karolina – wiolonczela – Pani Marta Śliwa
Chudy Wiktoria – wiolonczela – Pani Marta Śliwa
Lech Wiktoria – wiolonczela – Pani Marta Śliwa
Dec Wiktoria – flet – Pan Vasyl Ivanov
Franczak Julia – flet – Pan Vasyl Ivanov
Rajca Patrycja – saksofon – Pan Kamil Rachwał
Ujejska Anna – saksofon – Pan Kamil Rachwał
Wójcik Jakub – saksofon – Pan Kamil Rachwał
Moskal Karolina – saksofon – Pan Kamil Rachwał
Sułkowska Nadia – saksofon – Pan Kamil Rachwał
Banach Lena – klarnet- Pan Rafał Gomółka
Zatorski Błażej – klarnet – Pan Rafał Gomółka
Szwed Kamil – trąbka – Pan Piotr Kleśny
Dziedzic Wojciech – trąbka – Pan Piotr Kleśny
Chojecki Jakub – trąbka – Pan Piotr Kleśny
Stec Natalia – gitara – Pan Ireneusz Fołta
Zdebski Aleksander - gitara – Pan Ireneusz Fołta
Satoła Oliwia- gitara –  Pan Maciej Kita
Duś Jakub – gitara – Pan Maciej Kita  


PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH – TRZCIANA CYKL 4-letni

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH – TRZCIANA CYKL 6-letni

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH – RUPNIÓW CYKL 4-letni

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - RUPNIÓW CYKL 6-letni


Fortepian dodatkowy

Tatsiana Yaubenia – Skiba

Grochowska Helena
Chojecka Dominika
Burkowicz Filip
Chojecka Laura
Chojecka Kornelia

Marcin Szlachta

Zapala Dominika
Moskal Emilia
Wojtas Natalia
Matląg Oliwia
Zaręba Bartosz
Smoter Julia
Golonka Magdalena
Zapała Wiktoria

Andriy Hrabovski

Kłósek David
Kaja Przemysław
Mroczek Wiktoria
Świątko Julia
Stochel Szymon
Burkowicz Antoni
Stanisz Amelia
Gacek Zofia
Kłósek Antoni
Stochel Kamil
Tabor Kacper

Dariusz Sadzikowski

Łabuda Gasbriela
Krawczyk Ewa
Biros Emilia
Krawczyk Piotr
Radzięta Wiktoria


Zajęcia z zespołu Trzciana - wtorek 17:55 - 19:30

Chór - Trzciana wtorek  16:20 - 17:55

Zajęcia z zespołu Rupniow - poniedziałek 17:05 - 18:40

Zespół instrumentalny - RUPNIÓW

1.    Banach Krystian
Kurek Joanna
Kuzak Michał
Rusin Dominik
Golonka Magdalena
Zapała Wiktoria
Ubik Wiktoria
Smoter Julia
Banach Patrycja
Zaręba Bartosz
Moskal Karolina
Białoń Kinga
Franczak Julia
Sternal Adrian
Budacz Małgorzata
Zapała Dominika
Moskal Emilia
Wojtas Natalia
Matląg Oliwia

Zespół instrumentalny - TRZCIANA

1.    Pławecki Jakub
Próchnik Julia
Filip Burkowicz
Stochel Szymon
Chojecka Laura
Stochel Kamil
Tabor Kacper
Chojecka Dominika
Chojecka Kornelia
Łabuda Gabriela
Stanisz Martyna

CHÓR TRZCIANA

1.    Mączka Natalia
Piotrowicz Bartłomiej
Kłósek Emilia
Statek Franciszek
Bieniek Oliwia
Dudek Lena
Hejmo Joanna
Brzegowy Jagoda
Starsiak Julia
Matuszewska Olga
Bujak Nadia
Grochowska Helena
Kłósek Maja
Krawczyk Piotr
Mroczek Wiktoria
Radzięta Wiktoria
Świątko Julia
Biros Emilia
Krawczyk Ewa
Kłósek David
Krawczyk Gabriela
Rumian Karolina
Leśniak Aleksandra
Gacek Zofia
Babicz Szymon
Burkowicz Antoni
Kłósek Antoni
Stanisz Amelia
Kaja Przemysław
Klejdysz Hanna


Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 odbędzie się 01.09.2021 r.

o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.


REKRUTACJA

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej na rok szkolny 2021/2022