Aktualności


W dniach 26.10-08.11.2020 r. wszystkie zajęcia
w Szkole Muzycznej będą się odbywały w trybie zdalnym.


Podstawowe procedury zachowania
obowiązujące w szkole
od 01.09.2020r.   

    Do szkoły może uczęszczać uczeń, u którego nie występują objawy sugerujące infekcję dróg oddechowych, jak również  gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie.

     Jeżeli pracownik szkoły zaobserwuje u ucznia  złe samopoczucie, to  ma obowiązek skontaktowania  się z dyrektorem szkoły lub osobą go zastępującą. Następnie zostają podjęte decyzje o pomiarze temperatury, a w przypadku przekroczenia 38 stopni przekazujemy ucznia do izolatki i kontaktujemy się z rodzicem lub opiekunem prawnym.

     Zakaz przebywania rodziców i osób postronnych na terenie szkoły.

     Obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie i dezynfekcja rąk, jak również
potrzeba  zachowanie dystansu.

     Po każdych zajęciach należy wietrzyć sale.

      Jeśli istnieje konieczność zbliżenia się do ucznia bliżej niż 1,5 metra, zakładamy maseczkę lub przyłbicę.


PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - TRZCIANA CYKL 6 LETNI

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

I A CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

13:00-13:45

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

 

Poniedziałek

13:45-14:30

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Czwartek

13:00-13:45

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

I B CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

13:00-13:45

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Poniedziałek

13:45-14:30

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

 

Czwartek

13:45-14:30

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

II CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

14:30-15:15

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

 

Poniedziałek

15:15-16:00

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Czwartek

14:30-15:15

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

III CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

14:30-15:15

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Poniedziałek

15:30-16:15

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

 

Czwartek

15:30-16:15

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

IV CYKL 6 LETNI

Wtorek

14:45-15:30

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

14:00-14:45

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

 

Czwartek

14:45-15:30

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

V CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

14:50-15:35

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

14:45-15:30

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

 

Środa

14:50-15:35

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

VI CYKL 6 LETNI

Poniedziałek

16:15-17:00

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

15:30-16:15

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

 

Czwartek

16:15-17:00

Ewa Mazur

Kształcenie słuchu

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - RUPNIÓW CYKL 6 LETNI

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

I  CYKL 6-LETNI  

Poniedziałek

16:30-17:15

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

 

Czwartek

15:00-15:45

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Czwartek

15:45-16:30

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

II CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

17:15-18:00

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Poniedziałek

18:00-18:45

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

 

Czwartek

16:45-17:15

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

III CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

18:45-19:30

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

 

Czwartek

17:30-18:15

Anna Wąsowska

Rytmika

 

Czwartek

18:15-19:00

Anna Wąsowska

Kształcenie słuchu

IV CYKL 6 LETNI

Poniedziałek

15:30-16:15

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

15:35-16:20

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

16:25-17:10

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

V CYKL 6-LETNI

Poniedziałek

14:00-14:45

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

14:00-14:45

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

14:50-15:35

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

VI CYKL 6 LETNI

Poniedziałek

16:15-17:00

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

17:10-17:55

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

18:00-18:45

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - TRZCIANA CYKL 4 LETNI

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

I  CYKL 4-LETNI  

Poniedziałek

15:40-16:25

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Środa

15:40-16:25

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

II A CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

16:30-17:15

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

16:00-16:45

Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne

 

Środa

16:30-17:15

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

II B CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

17:20-18:05

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

16:50-17:35

Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne

 

Środa

16:30-17:15

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

III CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

18:10-18:55

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

Do ustalenia

Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne

 

Środa

18:10-18:55

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

IV CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

18:10-18:55

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

 

Wtorek

Do ustalenia

Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne

 

Środa

18:10-18:55

Joanna Winiarczyk

Kształcenie słuchu

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH RUPNIÓW CYKL 4 LETNI

 

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

I  CYKL 4-LETNI  

Poniedziałek

14:45-15:30

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

II CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

15:30-16:15

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

15:35-16:20

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

16:25-17:10

Joanna Knapik

Audycje muzyczne

IV CYKL 4-LETNI

Poniedziałek

17:00-17:45

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

18:00-18:45

Joanna Knapik

Kształcenie słuchu

 

Środa

18:45-19:30

Joanna Knapik

Audycje muzyczne


Fortepian dodatkowy - przydział uczniów do poszczególnych nauczycieli
 

Pani Tatsiana Yakubenia-Skiba

Kamila Węglarz

Emilia Bębenek

Amelia Kołodziej

Olga Kącka

Nikola Stawarz

Łucja Mroczek

Filip Burkowicz


Pan Andriy Hrabovskiy

Piotr Jaworski

Szymon Mech

Gabriela Apostoluk

Patrycja Szewczyk

Jakub Abu-Hassan

Karol Mech

Justyna Dudzik

Marcin Ujejski

David Kłósek

Przemysław Kaja


Pan Dariusz Sadzikowski

Ewa Krawczyk

Gabriela Łabuda

Emilia Biros
 

Pan Marcin Szlachta

Mateusz Natanek

Kinga Białoń

Karolina Moskal

Weronika Gawron

Juszczak Magdalena
 

Pani Agnieszka Dajcz

Bartosz Zaręba

Julia Smoter


Zespół instrumentalny - Trzciana

Pani Joanna Knapik

wtorek 16:15 - 17:50
(zajęcia odbywają się od 7 września)

1. Łucja Mroczek - klarnet

2. Jan Chojecki  - klarnet

3. Dominika Chojecka – saksofon

4. Laura Chojecka – wiolonczela

5. Gabriela Łabuda  wiolonczela

6. Filip Burkowicz – trąbka

7. Olga Kącka –skrzypce

8. Amelia Kołodziej – skrzypce

9. Justyna Dudzik – akordeon

10. Piotr Jaworski –  akordeon

11. Karol Mech – perkusja

12. Marcin Ujejski  – perkusja

Zespół instrumentalny – Rupniów

Pani Joanna Knapik

poniedziałek 17:45 - 19:20

(zajęcia odbywają się od 7 września)

1. Natalia  Wojtas  – klarnet

2. Wroński Jakub saksofon

3. Bartosz Zaręba  – trąbka

4. Zapałą Wiktoria– skrzypce

5. Magdalena Juszczak - skrzypce

6. Wiktoria Mysza skrzypce

7. Julia Franczak– skrzypce

8. Julia Smoter   – wiolonczela

9. Kinga Białoń - wiolonczela

10. Emilia Moskal – wiolonczela

11. Oliwia Matląg- wiolonczela

12. Weronika Gawron  – gitara

13. Budacz Małgorzata   – gitara

14. Dominika Zapała  - gitara

15. Piotr Cichoń – gitara

16. Golonka Magdalena – akordeon

17. Karolina Moskal - akordeon

18. Mateusz Natanek - akordeon

19. Wiktoria Ubik  – fortepian

20. Patrycja  Banach - fortepian

21 Oliwia Kurek  - fortepian


CYKL 6 LETNI – TRZCIANA

Kształcenie słuchu Pani Ewa Mazur

Rytmika  Pani Anna Wąsowska

1 A

1. Bodziony Adrian

2. Judka Weronika

3. Judka Julia

4. Kłósek Marlena

5. Kołodziej Karol  

6. Kołodziej Magdalena

7. Mazanek Julia

8. Mroczek Piotr

9. Pławecka Lena

10. Snopek Maja przeniesiona z B do A

 

1 B

1. Biros Marcelina

2. Dobosz Helena

3. Dutka Antonina

4. Kłósek Amelia

5. Leśniak Igor

6. Radzięta Lena

7. Statek Tymon

8. Tabor Wiktoria   

9. Hojda Miłosz

10. Natalia Jaworska

11. Lena Ciuruś  

12. Hojda Szymon przeniesiony z A do B

 

Klasa 2

Kształcenie słuchu Pani Ewa Mazur

Rytmika Pani Anna Wąsowska

1. Sowińska Aleksandra

2. Bujak Livia

3. Wołowiec Julia

4. Zięciowska Alicja

5. Łukasik Jan

6. Skrzypek Julia

7. Kłósek Milena

8. Tabor Natalia

9. Pruchnik Adam

 

Klasa 3

Kształcenie słuchu Pani Ewa Mazur

Rytmika Pani Anna Wąsowska

1. Pławecki Jakub

2. Mączka Natalia

3. Piotrowicz Bartłomiej

4. Kłósek Emilia

5. Statek Franciszek

6. Bieniek Oliwia

7. Dudek Lena

8. Stanisz Martyna

9. Pruchnik Julia

10. Hejmo Joanna

11. Brzegowy Jagoda

12. Dudek Julita

13. Starsiak Julia

14. Matuszewska Olga

15. Gogola Milena

 

Klasa 4

Kształcenie słuchu Joanna Winiarczyk

Audycje Muzyczne Joanna Knapik

Chór lub Zespół (według przydziału) Joanna Knapik

1. Bujak Nadia

2. Grochowska Helena

3. Kłósek Maja

4. Krawczyk Piotr

5. Mroczek Wiktoria

6. Pawlicki Piotr

7. Radzięta Wiktora

8. Świątko Julia

 

Klasa 5

Kształcenie słuchu Joanna Winiarczyk

Audycje Muzyczne Joanna Knapik

Chór lub Zespół Joanna Knapik

1. Biros Emilia

2. Krawczyk Ewa

3. Burkowicz Filip

4. Kaja Przemysław

5. Kłósek David

 

Klasa 6

Kształcenie słuchu Ewa Mazur

Audycje Muzyczne Joanna Knapik

Chór lub Zespół Joanna Knapik 

1. Abu-Hassan Jakub

2. Kołodziej Amelia

3. Kącka Olga

4. Stawarz Nikola

5. Mech Szymon

6. Dudzik Justyna

7. Jaworski Piotr

8. Apostoluk Gabriela

9. Szewczyk Patrycja

10. Mech Karol

11. Węglarz Kamila

 

CYKL 6 LETNI – RUPNIÓW

Klasa 1

Kształcenie słuchu : Anna Wąsowska

Rytmika : Anna Wąsowska

1. Dziadoń Agnieszka

2. Urbańska Amelia

3. Górszczyk Milena

 

Klasa 2

Kształcenie słuchu : Anna Wąsowska

Rytmika : Anna Wąsowska

1. Rusin Jakub

2. Knurowski Wojciech

3. Moskal Bartosz

4. Juszkowicz Martyna

5. Kita Weronika

6. Klimek Oliwia

 

Klasa 3

Kształcenie słuchu : Anna Wąsowska

Rytmika : Anna Wąsowska

1. Banach Krystian

2. Kurek Joanna

3. Kuzak Michał

4. Rusin Dominik

 

Klasa 4

Kształcenie słuchu : Joanna Knapik

Audycje muzyczne : Joanna Knapik

Zespół : Joanna Knapik

1. Golonka Magdalena

2. Zapała Wiktoria

 

Klasa 5

Kształcenie słuchu : Joanna Knapik

Rytmika : Joanna Knapik

Zespół : Joanna Knapik

1. Ubik Wiktoria

2. Smoter Julia

3. Banach Patrycja

4. Zaręba Bartosz

 

Klasa 6

Kształcenie słuchu : Joanna Knapik

Rytmika : Joanna Knapik

Zespół : Joanna Knapik

1. Kurek Oliwia

2. Białoń Kinga

3. Moskal Karolina

4. Gawron Weronika

5. Juszczak Magdalena

6. Wiktoria Mysza

7. Julia Franczak

 

CYKL 4 LETNI – TRZCIANA

Klasa 1

Kształcenie słuchu Joanna Winiarczyk

1. Berenika Babral

2. Rumian Karolina

3. Kącka Amelia

4. Krawczyk Gabriela

5. Leśniak Gabriela

6. Leśniak Aleksandra

 

Klasa 2

Kształcenie słuchu Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne Joanna Winiarczyk

Chór lub Zespół (według przydziału) Joanna Knapik

 

Klasa 2 a

1. Chojecka Dominika

2. Chojecki Jan

3. Chojecka Kornelia

4. Chojecka Laura

5. Chojecka Malwina

6. Dudek Martyna

7. Gacek Zofia

8. Tabor Kacper

9. Stanisz Amelia

10. Stochel Kamil

 

Klasa 2 b

1. Babicz Szymon

2. Błasiński Piotr

3. Burkowicz Antoni

4. Kłósek Antoni

5. Stochel Szymon

 

Klasa 3 

Kształcenie słuchu Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne Joanna Winiarczyk

Chór lub zespół (według przydziału) Joanna Knapik

1. Łabuda Gabriela

2. Klejdysz Hanna

 

Klasa 4

Kształcenie słuchu : Joanna Winiarczyk

Audycje muzyczne : Joanna Winiarczyk

Chór lub zespół (według przydziału) : Joanna Knapik

1. Ujejski Marcin

2. Bębenek Emilia

3. Mroczek Łucja

4. Gacek Rozalia

 

                                           CYKL 4 LETNI RUPNIÓW

 

Klasa 1

Kształcenie słuchu : Joanna Knapik

1. Sternal Adrian

 

Klasa 2

Kształcenie słuchu : Joanna Knapik

Audycje muzyczne : Joanna Knapik

Zespół : Joanna Knapik

1. Budacz Magdalena

2. Zapała Dominika

3. Moskal Emilia

4. Matląg Oliwia

5. Wojtas Natalia 

 

Klasa 4

Kształcenie słuchu :  Joanna Knapik

Audycje muzyczne : Joanna Knapik

Zespół : Joanna Knapik 

1. Wroński Jakub

2. Natanek Mateusz


Chór - Pani Joanna Knapik

wtorek 17:50-19:25

(zajęcia odbywają się od 7 września)

1.       Bujak Nadia

2.       Grochowska Helena

3.       Kłósek Maja

4.       Krawczyk Piotr

5.       Mroczek Wiktoria

6.       Pawlicki Piotr

7.       Radzięta Wiktoria

8.       Świątko Julia

9.       Emilia Biros

10.   Ewa Krawczyk

11.   Przemysław Kaja

12.   David Kłósek

13.   Kamila Węglarz 

14.   Jakub Abu-Hassan

15.   Nikola Stawarz

16.   Szymon Mech

17.   Gabriela Apostoluk

18.   Patrycja Szewczyk

19.   Zofia Gacek

20.   Kamil Stochel

21.   Kacper Tabor

22.   Kornelia Chojecka

23.   Szymon Babicz

24.   Malwina Chojecka

25.   Piotr Błasiński

26.   Antoni Burkowicz

27.   Szymon Stochel

28.   Antoni Kłósek 

29.   Martyna Dudek

30.   Stanisz Amelia

31.   Hanna Klejdysz

32.   Emilia Bębenek

33.   Rozalia Gacek


ZAPISY!!!

W sekretariacie prowadzone są zapisy na dodatkowe zajęcia:
 

Dykcja, recytacja, scenki aktorskie –zajęcia prowadzone przez Panią Monikę Rasiewicz

Piosenka – zajęcia prowadzone są przez Panią Wiktorię Zawistowską - Tyliba


Lista uczniów przyjętych do Szkoły Muzycznej

Klasa I - cykl 6-letni

Biros Marcelina – fortepian Pan Dariusz Sadzikowski

Kłósek Marlena - fortepian Pan Dariusz Sadzikowski

Dobosz Helena – fortepian Pani Tatsiana Yakubenia-Skiba

Snopek Maja - fortepian Pani Tatsiana Yakubenia-Skiba

Dutka Antonina – skrzypce Pan Krzysztof Put

Pławecka Lena – skrzypce Pan Krzysztof Put

Hojda Szymon – skrzypce Pan Krzysztof Put

Tabor Wiktoria – skrzypce Pani Joanna Winiarczyk

Kłósek Amelia – gitara Pan Ireneusz Fołta

Radzięta Lena – gitara Pan Ireneusz Fołta

Ciuruś Lena – gitara Pan Ireneusz Fołta

Hojda Miłosz – flet Pan Vasyl Ivanov

Mazanek Julia – flet Pan Vasyl Ivanov

Kołodziej Magdalena – flet Pan Vasyl Ivanov

Jaworska Natalia – flet Pan Vasyl Ivanov

Statek Szymon – perkusja Pan Michał Heller

Leśniak Igor – perkusja Pan Michał Heller

Bodziony Adrian – perkusja Pan Michał Heller

Kołodziej Karol – perkusja Pan Wiesław Jamioł

Mroczek Piotr – akordeon Pan Mateusz Gurgul

Górszczyk Milena – gitara Pan Radosław Partyka (Rupniów)

Urbańska Amelia – skrzypce Pani Paulina Woś-Gucik (Rupniów)

Dziadoń Agnieszka – skrzypce Pani paulina Woś-Gucik (Rupniów)

Klasa I - cykl 4-letni

Berenika Babral – skrzypce Pani Joanna Winiarczyk

Rumian Karolina – fortepian Pan Dariusz Sadzikowski

Kącka Amelia – flet Pan Vasyl Ivanov

Sternal Adrian – akordeon Pan Grzegorz Kukuła (Rupniów)

Krawczyk Gabriela – saksofon Pan Kamil Rachwał

Leśniak Gabriela – flet Pan Vasyl Ivanov

Leśniak Aleksandra – gitara Pan Ireneusz Fołta


 SZKOŁA MUZYCZNA W TRZCIANIE INFORMUJE O NOWYCH KONTACH
BARDZO PROSIMY O WPŁATY NA POSZCZEGÓLNE KONTA 

1.     NUMER KONTA  KONKURSOWEGO :

90 85890006 0030 0780 1557 0005

2.     NUMER KONTA – WYNAJEM INSTRUMENTÓW :

24858900060030078019480002

3.     NUMER KONTA RADY RODZICÓW

        51858900060030078019480001

Opłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 50 zł.

Wpłaty można dokonywać na nr konta bankowego
lub w sekretariacie Szkoły Muzycznej w godzinach urzędowania.